ברמד - פתרונות בקרת מים

שירות לקוחות

טלפון 04-9855200
פקס 04-9855380

צפון

שיווק ומכירות חקלאות צפון -
טל הדרי - 052-2361002
Tal_h@bermad.com
שרות שדה -
נתנאל השכל - 052-8348580
Netanel@bermad.com

מרכז

שיווק ומכירות חקלאות מרכז-
תומר לנדו - 052-3665165
Tomer_l@bermad.com
שרות שדה -
שי יחיאלי - 052-2360575
Shayy@bermad.com

דרום

שיווק ומכירות חקלאות דרום-
תמיר פישטיין- 052-2361083
Tamir_F@bermad.com
שרות שדה-
יונתן (נתי) ניסן- 052-2360574
Natin@bermad.com

משרדים ראשיים- עברון

שרות לקוחות: טלפון 04-9855200
פקס 04-9855380
שיווק ומכירות תחום גינון- אסי קוריס-
052-5554575
Asaf_k@bermad.com

משרדים במרכז- יקום

שיווק ומכירות תחום גינון- אסי קוריס- 052-5554575
Asaf_k@bermad.com

מחסן שירות- מרכז

שי יחיאלי- 052-2360575
Shayy@bermad.com

מחסן שירות דרום- רבדים

יונתן (נתי) ניסן - 052-2360574
Natin@bermad.com

מחסן דרום שדה- ניצן

תמיר פישטיין- 052-2361083
Tamir_F@bermad.com

משרדים ראשיים- עברון

שרות לקוחות- 04-9855364
פקס- 04-9855223
שיווק ומכירות הולכת מים- יותם יעקבי-
052-5255601
Yotam@bermad.com

שיווק ומכירות תשתיות מים - דני זיידל -
052-3665167
dani_s@bermad.com

משרדים במרכז- יקום

שיווק ומכירות הולכת מים- יותם יעקבי 052-5255601
Yotam@bermad.com

מחסן שירות- מרכז

שי יחיאלי- 052-2360575
Shayy@bermad.com

מחסן שירות דרום- רבדים

יונתן (נתי) ניסן - 052-2360574
Natin@bermad.com

מחסן דרום שדה- ניצן

תמיר פישטיין- 052-2361083
Tamir_F@bermad.com

משרדים ראשיים- עברון

שרות לקוחות- 04-9855364
פקס 04-9855223
שיווק ומכירות תחום מבנים- יוסי רוזן-
052-7908556
Yossi_R@bermad.com

שיווק ומכירות תחום מבנים - זמר כהן -
052-5255620
Zemer@bermad.com

משרדים במרכז- יקום

שיווק ומכירות תחום מבנים- יוסי רוזן- 052-7908556
Yossi_R@bermad.com

מחסן שירות- מרכז

שי יחיאלי- 052-2360575
Shayy@bermad.com
שרות שדה הנדסה אזרחית (מרכז)-
דותן סלע- 052-7908545
Dotans@bermad.com
אורן רפפורט - 050-2042713
Oran@bermad.com

מחסן שירות דרום- רבדים

יונתן (נתי) ניסן - 052-2360574
Natin@bermad.com

מחסן דרום שדה- ניצן

תמיר פישטיין- 052-2361083
Tamir_F@bermad.com

משרדים ראשיים- עברון

שרות לקוחות: טלפון 04-9855223
פקס 04-9855386
שיווק ומכירות תחום כיבוי אש- חן בנימין
052-5255606
hen@bermad.com