ברמד - פתרונות בקרת מים

הצהרת נגישות


הצהרת נגישות:

חברת ברמד רואה חשיבות רבה במחויבות לכל בעלי העניין ועל כן פועלת להנגשת מכלול שירותיה ומתקניה בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ”ח – 1998, והתקנות על פיו וזאת במטרה לאפשר הזדמנות הוגנת ושווה לבעלי מוגבלויות.

התאמות הנגישות של ברמד כוללות:

התאמת מבנים 

אנו שואפים להבטיח כי הבניינים ושטחי החוץ בברמד יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ומשקיעים בכך משאבים רבים. להלן פירוט חלק מהסדרי הנגישות הקיימים בארגון:

*קיימות חניות נכים בסמוך לכניסה הראשית (ללא מדרכה) בצמוד לדלת מבנה המשרדים, בחניון מרכז המבקרים (ללא מדרכה) וכמו כן בחניונים נוספים ברחבי הקיבוץ.

*השבילים, דרכי הגישה והכניסות למבני הארגון הינן רחבות ומתאימות לאנשים המסתייעים בכיסא גלגלים.

*דלפקי שירות נגישים ומותאמים לאנשים המסתייעים בכיסא גלגלים, כמו כן עמדת ההמתנה הינה מרווחת ובעלת ריהוט העומד בתקן הנגישות.

*ברחבי האתר ישנם מספר חדרי נוחיות המותאמים לנכים.

*דלתות וחלונות שקופים מסומנים כנדרש.

*משטחי דריכה לפני גרם המדרגות במבנה המשרדים.

*שלטים נכתבו בכתב גדול וברור.

התאמת אתר האינטרנט 

*אתר האינטרנט של הארגון הונגש ומאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות, חושיות או קוגניטיביות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

*אתר האינטרנט עומד בדרישות התקן הישראלי 5568 “קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט” והתכנים בו הונגשו לרמת נגישות  AA, תקן זה זהה למסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

*אמצעי הנגישות באתר כוללים:

*התאמה לדפדפנים- האתר נתמך ע"י כל הדפדפנים הנפוצים בגרסתם העדכנית ביותר.

*מתן אפשרות לניווט ע"י המקלדת.

*הקראת טקסטים.

*העברת פקודות ע"י קול.

*שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה/בהיר.

*התאמת גודל הפונט והפיכתו לקריא יותר.

*התאמת גודל הסמן ושינוי צבעו לשחור/לבן.

*הדגשת קישורים וכותרות באתר.

*הצגת תיאורים אלטרנטיביים לתמונות.

יש לציין כי אתר ברמד מתעדכן באופן שוטף, על כן חרף מאמצנו הרבים להנגשת כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים באופן מלא ודורשים מאמצי הנגשה נוספים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור באמצעות הממונה על הנגישות אמיר בראונשטיין, מייל: amir_b@bermad.com ,טלפון: 073-2657670.